Краљевски Ред Витезова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

+12
masterpera
Vukasin
Dark_Magician
Darrexus
Doksas
milenko24
jeso032
crveni_orao
Ljudislav
Tonchi
Vojvoda
SanjaThe
16 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Darrexus Mon Sep 21, 2009 1:45 am

I Doksas bi i te kako imao šta da vidi da onaj prokleti Darrexus nije uvek zaklanjao pogled. Čim je video plesačice uhvatio se za njih k'o (ubaciti poredjenje ovde).
Darrexus
Darrexus

Број порука : 38
Age : 38
Локација : Smederevo
Cin/Zvanje : Private
Registration date : 18.06.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Vukasin Mon Sep 21, 2009 1:58 am

Obukoh svoje najbolje odelo i kretoh sa svojom zenom Annci na velicanstvenu proslavu godisnjice naseg Kraljevskog reda Vitezova . Nakon kraceg puta konacno stigosmo . Odavno su vec svi bili stigli al avaj , drzavni poslovi to meni nisu dozvoljavali pa sam mora kasniti Sad . Ulazimo u dvoranu a slavlje je vec u toku . Uzimam pice za mene i moju dragu i nazdravljamo sa nasim prijateljima u cast KRV-a

Ziveli dragi moji prijatelji i saborci !

Vukasin

Број порука : 32
Age : 37
Локација : Београд;Лекино брдо
Cin/Zvanje : Поручник
Registration date : 21.09.2008

http://www.new.facebook.com/profile.php?id=529152878&ref=pro

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Doksas Mon Sep 21, 2009 2:00 am

Eh ,ovaj Darrexus se zalepio za plesacice k'o krpelj Smile ,pomisli Doksas i krete nazad za sto da dospe casu.U tom momentu,mu pridje jedna od igracica i upita ga da li bi joj pokazao gde je soba jer je morala da presvuce majcu po kojoj je bilo prosuto vino.Naravno!,rece Doksas i uputi se sa igracicom na sprat u svoju sobu Twisted Evil
Doksas
Doksas

Број порука : 73
Age : 52
Локација : Valjevo
Registration date : 08.07.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  masterpera Mon Sep 21, 2009 2:19 am

ahh ,kasnim ... pomisli u sebi Masterpera.

Oo igracice, moram priznati da Vojvoda , iako je pop ima ukusa za zene Very Happy
Nakon sto je ``razgledao`` igracice ,Masterpera pridje glavesinama KRV-a i cestita im godisnjicu i pozeli im uspeh i napredak.
``A sad... da pijemo!``
masterpera
masterpera

Број порука : 2
Registration date : 21.09.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  katarina2412 Mon Sep 21, 2009 12:44 pm

Kakav je ovo mene maler poterao, kasnim na proslavu svoga reda skoro citav dan, dve svinje mi crkle na klanju sve mi je naopako krenulo.
Kad ja slusam svakog.....
Pogledaj kakva mi je ordinacija kao da stoku lecim, a ne narom hmm....

Ajde da krenem vec jednom, cek mantil da skunem, o Boze imali te ajd pomozi bar ziva da se dovucem do odaja nasih.


Auuuu, Bogami svetina se skupila , vidim ima gotiju i iz drugih redova, svaka cast. Pazi Vojvoda je ipak i igracice doveo heheheheh, e pope pope pa to ne lici na tebe, al neka nek i on uziva makar u pogledu ako nikako drugacije ne moze.
Pazi Sanja vec baulja za balonom, prosula rakiju kako li ce joj Vojvoda to oprostiti, poznata prepecenica. Cek da uzmem malo te pogace i soli takav je red.
Doksas, viknuh, gde si posao sa tom igracicom , covece tek si se ozenio, oce Mayya da te ostavi, aman.
Silazi dole da popijemo po koju danima te nevideh.
U medjuvremenu se pozdravi sa pridoslim gostima izvinih se sto kasnim i zahvali im sto dodjose da uvelicaju nasu srecu, ispismo po pehar vina i ja se udaljih na par koraka nebi li sacekala Dosasa i Sanju koja me primeti.
katarina2412
katarina2412

Број порука : 160
Age : 46
Локација : Mladenovac
Cin/Zvanje : Генерал-пуковник
Registration date : 19.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Doksas Mon Sep 21, 2009 3:43 pm

Silazeci sa sprata Doksas primeti Katarinu te podje da se pozdravi sa njom.Kad je cuo njeno pitanje,Doksas se prkrsti te rece: Aman Katarina sta ti pada na pamet,pa samo sam joj pokazao gde da se presvuce,ccc! Nego ajd' mi da nazdravimo,nek si ti nama ziva i zdrava stigla!
Doksas
Doksas

Број порука : 73
Age : 52
Локација : Valjevo
Registration date : 08.07.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Vojvoda Mon Sep 21, 2009 5:48 pm

Taman kad je stigla muzika, stigose i Vukasin u pratnji Annci, Masterpera i nasa general-pukovnica Kaca. Povedoh slugu s peharima, a ja ponesoh balon proslogodisnjeg crnog vina. Uputih se ka Kaci. Kad stigoh do nje, natocih nam po pehar vina. Tad digoh casu da nazdravimo: Ovu casu dizem u cast ovog naseg vrlog Reda. Takodje dizem je u cast nase slavne Nadvojvodkinje Sanje, Dame Katarine. Takodje dizem je u cast Vrhovnom Vecu KRVa i svim clanovima naseg reda. Gospodo Ziveli!
Vojvoda
Vojvoda

Број порука : 220
Age : 32
Локација : Инђија
Cin/Zvanje : Мајор
Registration date : 20.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Koicheen Mon Sep 21, 2009 6:09 pm

Ruzicasti slon je bio opremljen, medju ovakvim gordim visinama tesko je bilo izdici se, tako da je Koicheen smislio da uzme svog slona i na njime doputuje pred odaje KRV. Nazalost, slonovi su spori, a naspram ovog ruzicastog puz je izgledao kao ptica trkacica. Klaj-klaj.. Po konjima, kocijama, i ostalim prevoznim i ne prevoznim sredstvima bilo je jasno da je proslava odavno pocela. No.. nikad nije kasno.

Dobro Vece Gospodo,

Neka je uzdravlje jos jedna godisnjica ovog casnog reda, i njegovih hrabrih i postenih clanova!


Istrze nekom s lijeve strane casu iz ruku, i podize je visoko..
Koicheen
Koicheen

Број порука : 1
Локација : Smederevo
Cin/Zvanje : Knez \o/
Registration date : 21.09.2009

http://ambasada.darkbb.com

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Lilla Tue Sep 22, 2009 12:22 am

Zbog silnih obaveza Lilla nije uspjela stici na vrijeme na proslavu, ali je ipak odvojila malo vremena da svrati, pozdravi sve prisutne i nazdravi sa njima, u cast KRV-a.
Lilla
Lilla

Број порука : 56
Registration date : 29.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  SanjaThe Tue Sep 22, 2009 4:08 am

Drzeci u rukama gomilu papira, trazeci svoj govor, primeti da je Katarina najzad stigla. Na brzinu uvali one papire Vojvodi i pozuri da je doceka. "Pomislila sam da si me napustila...gde si do sad?", rece, na sta se Katarina samo kiselo nasmesi. "Vidi, ide i Knez. Cek, ovo zahteva poseban docek."
Sanja posalje slugu po crvenu stazicu koju je cuvala za posebne prilike. Ona bese prostrta pred kneza. Sanja dograbi flasu rakije sa stola, prospe je po ivicama staze i zapali. Pozuri kroz onu vatru ka ulazu i zvanicnim glasom izusti:
"Dobrodosli dragi Kneze, cast nam je sto nasli vremena da nas posetite. Izvolite unutra." rukom pokaze ka ulazu i uputi se unutra za njim.
Knez pozdravi ostale i cestita godisnjicu sa sve otetom casom. Sanja se jedva suzdrzi da se ne nasmeje iz sveg glasa. Uhvati ga ispod ruke i rece
"Hajde da nazdravimo uz nesto konkretno. Treba da popricamo i o peripetijama oko vojske."
SanjaThe
SanjaThe
Admin

Број порука : 250
Age : 41
Локација : Панчево
Cin/Zvanje : Сердар
Registration date : 20.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  katarina2412 Tue Sep 22, 2009 9:01 am

Dok je gledala Sanju kako ide podlakcena sa knezom, pridje joj Doksas. Cek Doks da vidm kroz prozor te ruzicaste slonove, i u sebi ispusti krik da li je moguce dokle covek moze da ide. Da zanemarimo to nebitno je, nego Doks kako si mi nisam te videla dobrih 5-6 dana pritisle me obaveze do guse i neki me maler poterao pocrkase mi svinje od kako sam se osamila.
Deder Vojvoda pozuri sa tim vinom ozednela sam, nemogu da se povratim jos od one zurbe.
Ajde natoci to u tri pehara pa da nazdravimo za prosla vremena blagostanja, a i buduca.
Ne pitate kako je u braku i gde ti je Mayya neupozna me sa njom, a blizu smo fakticki kuca do kuce, sutra cu ti decu pricuvam.
U tom momentu kako se osvrnula protrca joj ruzicasti slon kraj prozora, o Boze pocinjem se plasiti sama sebe, kad pre pa nisam mnogo popila. Protrese glavu u neverici i dubi se u razgovor sa Doksasom i Vojvodom.
katarina2412
katarina2412

Број порука : 160
Age : 46
Локација : Mladenovac
Cin/Zvanje : Генерал-пуковник
Registration date : 19.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Vojvoda Tue Sep 22, 2009 2:47 pm

Kad Knez stize, prvo ga usluzih hlebom i solju, kako red zapoveda. Zatim poslah slugu da dokotrlja iz podruma bure rakije, jer svaki minut moraju da idu po jos, ovako ce 10ak minuta biti mirni. Zaputih se u svoj kabinet gde sam cuvao jedan balon vina iz 1444. godine.
Sad je doslo vreme da te konacno popijemo.
Pomislih u sebi. Uzeh taj balon i uputih se ka Kaci i Doksasu. Uzeh im pehare i natocih vina. Dok sam ga tocio rastezalo se kao med. Pomislih u sebi:
Ovo je pravo vino.
Dadoh im pehare, i rekoh im:
Probajte, ovakvo vino niste nikad pili. Ovo mi je poslednji balon iz 1444. godine. Najbolja berba do sad.
Vojvoda
Vojvoda

Број порука : 220
Age : 32
Локација : Инђија
Cin/Zvanje : Мајор
Registration date : 20.09.2008

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  masterpera Tue Sep 22, 2009 3:08 pm

``Konobar daj vina `` uzviknu Masterpera, obracajuci se jednom coveku u braon odelu sa lentom preko grudi.
``Alo konobar !!!`` uzviknuh jos jace .
Potom mi pridje jedan od gostiju i rece `` to nije konobar , to je knez``.

knez? mi imamo kneza?
blago nama ...
svejedno reci mu da mi donese vina ,ovo bure sam zavrsio.
masterpera
masterpera

Број порука : 2
Registration date : 21.09.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Doksas Tue Sep 22, 2009 3:45 pm

Doksas omirisa vino sto je Vojvoda upravo natocio,te ga promucka po ustima,pa onda rece: Boga mi Vojvoda svaka cast za vino,nisam probao bolje! Nazdravi i sa damom Katarinom te joj rece: Draga Katarina,primetih da te nema zadnjih dana,bas sam se i pitao sta je sa tobom,ali dobro,pos'o je pos'o. U braku mi je super,zena mi je mnogo fina i dobra,a i vredna mogu ti reci,pa zato i nikako da vas upoznam,stalno nesto sprema po kuci,ali nadam se da cete ce upoznati uskoro,a mogla bi i svratiti do nas kad stignes.Nego veseli skupe,jos jednom nazdravljam svima i nek nam je srecna godisnjica reda!Rece Doksas te se pozdravi sa svima i krete polako kuci posto je vec bilo kasno,a zena sama...
Doksas
Doksas

Број порука : 73
Age : 52
Локација : Valjevo
Registration date : 08.07.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  malbh Thu Oct 01, 2009 12:31 am

I kako to obicno biva, zvezde dolaze na kraju Very Happy

Malbh, izadje iz svoje kocije, i sva doterana, sredjena, ide crvenim tepihom Smile

Zabava je bila vec u toku. Sva "elita" je vec tu, svi napucani, sredjeni, nasmejani, a neki Boga mi, i pijani. Smile Very Happy Malbh prvo pogleda sarmatnog kneza Koicheena, te mu pridje da se pozdrave, a u sebi pomisli " Kako je samo divan, steta sto je pop" SmileSmileSmile A onda pogleda i svog mentora Doksas kako se nesto domundjava sa Damom Katarinom, ko zna sta su smisljali Very Happy Smile

Tu su bili i cuveni Jugovici. Bas su se sredili SmileSmile Nakon sto se pozdravila sa knezom, Malbh je prisla Sanji i Tonchiju koji su stojali u blizini. Oboje, jako ljubazni, sredjeni za ovakvu svecanu priliku, pozdravise se sa Malbh, malo porazgovarase o svakodnevnici, a Malbh, konacno nadje i svoje mesto da sedne. Samo sto je sela, s druge strane ugleda Vojvodu kako se vec prezderava i pije te nazdravlja u ime ovo, u ime ono Very Happy

No, kada je malo bolj pogledala, to ipak nije bio Vojvoda, bio je to neki nepoznat gost. Smile

( da malo ozvivim zabavu)

malbh

Број порука : 1
Registration date : 30.09.2009

Назад на врх Go down

Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova - Page 2 Empty Re: Proslava godisnjice Kraljevskog Reda Vitezova

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму